VICTORINOX TASKUNUGA – MIS TEEB SELLE HEAKS?

VICTORINOX TASKUNUGA – MIS TEEB SELLE HEAKS?

Victorinoxi puhul on tegemist ettevõttega, kes toodab väga kvaliteetseid nugasi, kuid samas ka käekellasi. Tootmises kasutatakse, vaid kõrge kvaliteediga terast ning enda toodetele antakse eluaegne garantii materjalile ja tootmisdefektidele. Victorinox taskunuga on tubli abimees sõltumata, kas oled parasjagu jahil, matkal, kalal, reisid ringi või teed tööd looduses. Tänu oma suurele funktsionaalsusele on tegemist väga universaalse noaga, ning seda saab kasutada väga paljudeks tegevusteks ilma lisa tööriistu kaasa võtmata. Laias valikus erinevaid Victorinoxi taskunugasi on saadaval ka meie e-poes.

Ettevõttest

Esmalt asutati ettevõte 1884 aastal Ibachi linnas. Aastal 1909, peale oma ema surma, pani omanik firmale ema mälestuseks uue nime “Victoria”. Kaksteist aastat hiljem muutus jällegi firma nimi – seekord sai nimeks “Victorinox”, mis püsinud tänase päevani. Firma nimi on tuletatud omaniku ema nimest ja terminist “inox”, mis prantsuse keelest tõlkides tähendab roostevaba terast. Peamiseks tegevuseks läbi aegade on olnud Victorinox taskunugade tootmine ja tarnimine Sveitsi armeele. Pikka aega tehti seda koos Wengeri nimelise firmaga. Peale pikka koostööd ostis Victorinox Wengeri firma ning toodab kõik noad ainsa ettevõttena. Tänasel päeval töötab ettevõttes ligemale 1900 inimest ja nugasi müüakse üle terve maailma.

Mis teeb Victorinox taskunoa eriliseks?

  • Funktsionaalsus – sõltuvalt mudelist on nugadel keskelt läbi kümme erinevat funktsiooni. Näiteks Handyman taskunuga hõlmab endas – suure teraga nuga, pudeliavaja, puusaag, pintsetid, käärid, peitel, kruvikeeraja ja küüneviil. Enamustel tööriistadel on ka mitu otstarvet, ning seega sobib see oluliselt rohkemateks tegevusteks, kui suudate ette kujutada. Tegemist on väärt taskunoaga, kui viibite palju looduses või vajate pidevalt erinevaid tööriistu.
  • Kõrge kvaliteet – oma toodetes kasutab Victorinox, vaid kõige kõrgema klassi terast, ning on enda kvaliteedis nii kindlad, et pakuvad ka eluaegset garantiid materjalidele. Arvestades, millise kvaliteediga on tänapäeval enamus taskunoad, siis seda ei anna kindlasti võrrelda Victorinoxi nugadega. Roostevaba teras, mis valmistamisel kasutatakse on pärit Prantsusmaalt ja Saksamaalt ning enne tootmist on kogu materjal üle kontrollitud ja testitud – see on ka põhjus miks nad on enda kvaliteedis nii kindlad, et pakuvad eelnevalt mainitud garantiid.
  • Pikk eluiga ja teravus – ilmselt on kõik meist kokku puutunud olukorraga, kus nuga on nüri ning töö teostamiseks kulub kas ebamõistlikult kaua aega, või ei õnnestu üldse. Victorinox taskunuga, nagu eelnevalt mainitud on toodetud väga tugevast terasest, mis tähendab ka seda, et kui nuga peaks nüridaks minema peale pikka kasutust on seda võimalik teritada. Teritamiseks sobib väga hästi taskunoa teritaja Victorinox. Tegemist on universaalse tööriistaga, millega on hõlpsasti võimalik taastada algne teravus ja hoida nuga koguaeg töökõlbulik. Soovituslik on teritajat kasutada kord kuus – kui tegemist on aktiivselt kasutuses oleva noaga. Teritamise ajal tuleb kindlasti jälgida, et nii teritaja, kui ka nuga oleksid puhtad ning rasvavabad.
  • Referentsid – tõenäoliselt võime kõik nõustuda faktiga, et kui nuga sobib kasutamiseks armees, on see sobilik kasutamiseks ka igapäevases elus. Arvestades erinevaid tooteid, mis armees kasutusel, siis võib kindlalt väita – Victorinox taskunuga on kõige kvaliteetsem ja vastupidavam taskunuga, mida tänasel päeval on võimalik endale soetada.

Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!