TASKUNUGA TASKUS JA MAAILMA AVASTAMA

TASKUNUGA TASKUS JA MAAILMA AVASTAMA

Taskunuga on asendamatu abimees ka praegusel kiirelt arenevas nutimaailmas. Maailma avastades, kas siis reisidel või matkadel käies või lihtsalt kodukoha metsades seenel ja marjul käies, võta kindlasti taskunuga kaasa. See on pisike, kompaktne ja kerge kaasas kanda, kuid samas saab seda kasutada paljudes erinevates olukordades. Pigem võib öelda nii, et ei ole olemas olukorda, kus taskunuga ei saaks meile kuidagi abiks olla.

Handyman taskunuga ei jäta Sind hätta ei maal, merel, kõrges ega kõrgmäestikes.

Multifunktsionaalne abimees kõikjale kaasa

Taskunuga on pigem kui multifunktsionaalne abimees, millest on kasu absoluutselt igal pool ja igas olukorras. Kahtlemata on taskunoal palju erinevaid kasutusvõimalusi matkadel käies. Selle asemel, et kaasas kanda tervet valikut söögiriistu, nuge ja võib olla lisaks veel käärid, võib selle kõik ühendada üheks ja kaasa võtta kompaktne näiteks armeenoa tüüpi taskunuga. Kallimad Victorinox taskunoad ei vea Sind alt ka kõige ekstreemsematel matkadel, jahil või kalastamas. Samas ka odavamad variandid võivad olla võrdväärsed abimehed.

Tihtilugu, mida suurem on taskunoa hind, seda rohkem on erinevaid lisandeid, kuid põhilised tööriistad, nagu näiteks suure ja väikese teraga nuga, korgits, konserviavaja, pudeliavaja, väike kruvikeeraja, pintsetid ja hambaork on olemas neil kõigil. Samas paljudel taskunugadel on juures ka näiteks väikesed käärid, küüneviil, pintsetid ja palju muud.

Ranger Grip taskunuga sobib nii grillipidudele kui ka suurematele metsamatkadele.

Eriti kirglikele seiklejatele ja töömeestele täiustatum multitööriist

Multitööriistu võib pidada taskunugade vanemaks vennaks või edasiarenduseks, sest nad ei pruugi välja paista niivõrd sarnased klassikalise taskunoaga, kuigi neil on kõik samasugused funktsionaalsused olemas, lisaks veel palju muud, nagu näiteks tangid, näpitsad, traadilõikur, rauasaag, metalliviil, erinevad kruvikeerajaid igaks olukorraks, kang, peitel, joonlaud ja palju palju muud.

Julgelt võib väita, et taskunoa leiab absoluutselt igale maitsele ja igaks olukorraks. Kindlasti kui lähed, kalale, seenele, marjule või kuskile kaugemale maad avastama, ära unusta taskunuga koju!

Täieliku valiku kõikidest taskunugadest ja multitööriistadest leiad SIIT!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!