• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Taskunoa muretsemise soovi puhul tuleks lähtuda oma vajadustest. Kui nuga oleks vaja lühematele reisidele kaasa võtmiseks ja päevamatkadeks, mõelge eelnevalt läbi, kui palju teil lisasi vaja oleks.

Taskunuga valides soovitaksimegi jälgida just lisade nimistut ja selle järgi otsustada kõige sobilikum ost.
Nuge on pakkuda multifunktsionaalseid ja tõsisemaid paljude lisadega armeenuge. Tavapäraselt võib lisadest leida paar erisuurusega tera, viili, pudeliavaja. Tihtipeale on lisadeks korgitser ja konserviavaja, kruvikeeraja. Samuti võivad lisades olla käärid, saag ja ka kalanuga, kalasoomuste eemaldaja ja kalakonksu eemaldaja. Võib leida ka nugasi, millel kaasas tangid, traadilõikaja ja traadipainutaja.
On veel eraldi lukustatava teraga nugasi, mis meeldib paljudele suurema turvalisuse pärast.

Valikus on ka multitööriistade grupp. Selles leidub nii taskunugade põhimõttega tooteid, milles on mõni tüüpiline taskunoa lisand asendatud mõne vajaliku tööriistaga. Või siis ongi nn liigendtööriist, millel ühes koos palju erinevaid vajalikke töövahendeid: näiteks näpitsad, tangid, traadilõikurid, kaablilõikajad, kaablikoorijad, erineva suurusega kruvikeerajad, puidu- ja metalli viilid, joonlaud, sileda ja sakilise teraga noad. Multitööriistad sobivad ka hästi pikemale matkale, samuti on need populaarsed jahimeeste ja jalgrattamatkajate seas.
On olemas ka eraldi jalgrattavõtmete komplekte ja päästeotstarbelisi tööriistu.